Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
darek .... Mariusz Kucharski Sebastian jaa Adam Mazur boj fra oszlo Jagodaanna2 Ilona123 Łukasz Słomka marek.marek.marek (7352 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
TomaszJar napisał:
widzisz dlatego pytam i szukam maksymalnie optymalnego rozwiązania, nie oczekuję, że ktoś da mi tu na portalu pracę mieszkanie czy zaprosi mnie do siebie jako utrzymanka
te porady są dla mnie bardzo cenne i za nie bardzo dziękuję.....
ziemniaków nie jadam papierosów nie palę broni nigdy nie trzymałem, narkotyki absolutnie, a alkohol
1l whiskacza na uczczenie sukcesu
za to nie zatrzymają

Wódka i papierosy to w Norge swoisty Pieniądz , i była by to pogarda nie zabierać tej ŻELAZNEJ KASY .
---
Tylko nie zwykłe śmiecie , a jakieś czerwone mallboro w twardych pudełkach , a wódkę w dwie półlitrówki , Lepszej gatunkowo , BIAŁĄ i powyżej 45 % .
---
Tu łyskacze są o wiele przedniejsze i większy wybór .
Alkohol i tytoń zawsze się przyda ...
a Świętować to będziesz , jak popracujesz z rok ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gabriel napisał:

a wódkę w dwie półlitrówki , Lepszej gatunkowo , BIAŁĄ i powyżej 45 % .

bredzisz troszkę
ideał wódki to 37,5% opracowany przez Mendelejewa
tylko, że księgowi uznali, że podatki łatwiej będzie liczyć od 40%
natomiast najlepsze wódki to
Najlepsza wódka świata wg AskMen.com:
1. Grey Goose (Francja)
2. Absolut (Szwecja)
3. Russian Standard (Rosja)
4. Van Gogh (Holandia)
5. Smirnoff (Rosja)
6. Finlandia (Finlandia)
7. Stolichnaya (Rosja)
8. Skyy (USA)
9. 42 Below (Nowa Zelandia)
10. Effen (Holandia)
www.wiadomosci24.pl/artykul/ranking_10_n...z_polski_134618.html
no jeszcze tej z 9 nie piłem
ale jak do k... nędzy można było pominąć coś,co każdy Polack, czy to z Łomży, Krakowa, czy Wrocławia mówił, że najlepsza
a i ja się z tym swego czasu zgadzałem
tanqueray sterling vodka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
Proponuję przejść się do Polskiej Nordei i zasięgnąć Języka jakie jest Ich powiązanie z Norweską Nordeą .
tylko tyle ze ma dwa przelewy w miesiacu z NO do PL gratis... a tak to zadnych innych profitow nie ma... czasami tylko lepszy kurs, ale ostatnimi czasu juz tylko kantor... ale plus taki ze dzisz do Nordei PL i sciagasz nieprzewalutowane korony w PL i idziesz do kantoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
te artysta > tak sobie poczytałem te twoje mundre posty, jaki ty fajny i gramotny,jakie to zycie płata figle (szkoda ze tylko nieudacznikom), ile ty lat doswiadczenia nie masz,etc.....

I wiesz co? Doczytałem, ze masz milion km przejechane na wozkach widłowych (?)
No kurwa jego mac....
Kierowca zawodowy, musi 10 jebanych lat jezdzoc po swiecie, zeby zrobic milion km, wiec wez jebnij sie w pusty głupi łeb!
Zycze ci wytrwałym słuchaczy i gamoni, którzy nabiora sie na twoje farmazony!
Zostan lepiej tam gdzie jestes, bo tu juz dosc jest takich > przynies, wynies, zanies!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
Minuty temu Oklaski: -2 Karma+ Karma-
te artysta > tak sobie poczytałem te twoje mundre posty, jaki ty fajny i gramotny,jakie to zycie płata figle (szkoda ze tylko nieudacznikom), ile ty lat doswiadczenia nie masz,etc.....

I wiesz co? Doczytałem, ze masz milion km przejechane na wozkach widłowych (?)
No kurwa jego mac....
Kierowca zawodowy, musi 10 jebanych lat jezdzoc po swiecie, zeby zrobic milion km, wiec wez jebnij sie w pusty głupi łeb!
Zycze ci wytrwałym słuchaczy i gamoni, którzy nabiora sie na twoje farmazony!
Zostan lepiej tam gdzie jestes, bo tu juz dosc jest takich > przynies, wynies, zanies!


70-80 tys rocznie osobówką czytaj uważnie chłoptaś przez pare latek się uzbierało,
widlakiem bujałem 6 lat,

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
TomaszJar napisał:
Minuty temu Oklaski: -2 Karma+ Karma-
te artysta > tak sobie poczytałem te twoje mundre posty, jaki ty fajny i gramotny,jakie to zycie płata figle (szkoda ze tylko nieudacznikom), ile ty lat doswiadczenia nie masz,etc.....

I wiesz co? Doczytałem, ze masz milion km przejechane na wozkach widłowych (?)
No kurwa jego mac....
Kierowca zawodowy, musi 10 jebanych lat jezdzoc po swiecie, zeby zrobic milion km, wiec wez jebnij sie w pusty głupi łeb!
Zycze ci wytrwałym słuchaczy i gamoni, którzy nabiora sie na twoje farmazony!
Zostan lepiej tam gdzie jestes, bo tu juz dosc jest takich > przynies, wynies, zanies!


70-80 tys rocznie osobówką czytaj uważnie chłoptaś przez pare latek się uzbierało,
widlakiem bujałem 6 lat,

pozdrawiam
tera to bedzie jazda jak marianek tu wpadnie bo z tym czytaniem uwaznym to tak jak z twoim...
wyczytałes ze są mieszkania do wynajecia ale co z tego? jak Ci napisałem ze ja bylem kiedys na liscie 36sty i mi powiedzieli ze zadzwonią!!! z norweskim usmiechem wiec nie wqrwiaj sie jak ktos Ci tłumaczy realia tutejsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
trafił swój na swego
dlatego grzecznie podziękowałem i powiedziałem, że namiot wezmę
i nawet dostałem spis wszystkich Statoil'i........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Tomasz Falkowski
(tomaszf81)
Nowicjusz
jam chetny jest a skad jedziesz??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok